За родители - ПРИЕМ 2019 - 2020 класиране

ПРИЕМ 2019 - 2020 класиране

ДЕТСКА ГРАДИНА “ РАН БОСИЛЕК”-ГР.ГАБРОВО

УЛ.” БАЛКАН “ № 2 / ТЕЛ: 808 216

 

С П И С Ъ К

НА ПРИЕТИТЕ ДЕЦАТА ОТ ЯСЛЕНА ГРУПА ЗА УЧЕБНАТА 2019/ 2020 ГОДИНА

Второ класиране

Име на детето

ЕГН

Домашен адрес

точки

 

Теодор Николаев Тозев

174201

Ул.”Спортна” № 3

посещава ДЯ

 

Даниела Пламенова Енева

174731

Ул.”Радост” № 25

посещава ДЯ

 

Калина Свиленова Кръстева

174125

Ул.Рачев кладенец”23

посещава ДЯ

 

Габриел Красимиров Александров

17411

Ул.”М.Палаузов” 24

посещава ДЯ

 

Пламен Маргаритов Григоров

174516

Ул.”Зелена ливада”13

посещава ДЯ

 

Калоян Иванов Лалев

184206

Ул.”Топлеш”23

14 точки по 1, 4 и 8 критерий

 

Дениз Левент Мехмед

175013

Ул.”Бисер” 17

13 точки по 1, 8, 9 и 10 критерий

8.

Валерия Веселинова Начева

174702

Ул.”Р.Кладенец” 38

11 точка по 1и 2 критерий

 

Габриел Веселинов Начев

174702

Ул.”Р.Кладенец” 38

11 точка по 1и 2 критерий

 

Рафаела Костадинова Щиркова

174620

Ул.”Палатките” 33

11 точки по 1, 8 и 9 критерий

 

Борис Иванов Галинов

175001

Ул.”Радост” 12

11 точки по 1, 8 и 9 критерий

 

Сашко Антонов Иванов

174228

Бул.”Трети март” 37

9 точки по 1 и 8 критерий

 

Филип Петров Цветков

174505

Ул.”Р.Кладенец” 5

9 точки по 1 и 8 критерий

 

Борис Велизаров Иванов

174502

Ул.”Мазалат” 16

8 точки по 1 и 9 критерий

 

Теодор Стефанов Герджиков

174720

Ул.”М. Палаузов” 7

8 точки по 1 и 10 критерий

 

Пресияна Христофорова Йосифова

174313

Ул.”Радост” 4

8 точки по 1 и 10 критерий

 

Денислав Евгениев Иванов

174406

Бул.”Трети март” 54

8 точки по 1 и 10 критерий

 

Владимир Илиянов Йорданов

174316

Бул.”Трети март” 47

6 точки по 1 критерий

 

Стелиян Йоан-Александру Добра

174526

Ул.”Слънчев бряг”12

6 точки по 1 критерий

 

Диляна Георгиева Балканджиева

174525

Бул.”Трети март” 49

6 точки по 1 критерий

 

Християн Найденов Колев

174818

Ул.”Мазалат” 60

6 точки по 1 критерий

 

Яна Людмилова Цветкова

174604

Ул.”Сокайка” 3

6 точки по 1 критерий

 

Никол Симеонова Якимова

184518

Бул.”Априлов” 47

6 точки по 1 критерий

 

Рая Момчилова Костова

174331

Ул.”Възход” 7

6 точки по 1 критерий

 

Резерви:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Галин Пламенов Борисов

174813

Бул.”Вапцаров”11

6 точки по 1 критерий

 

Павел Стефанов Стоянов

175008

Ул.”Сл.Ангелов”20

6 точки по 1 критерий

 

Мария Велизарова Златева

174918

Ул.”Слънчев бряг”40

6 точка по 1 критерий

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДЕТСКА ГРАДИНА “ РАН БОСИЛЕК”-ГР.ГАБРОВО

УЛ.” БАЛКАН “ № 2 / ТЕЛ: 808 216

 

С П И С Ъ К

НА ПРИЕТИТЕ ДЕЦАТА ОТ ПЪРВА ГРУПА ЗА УЧЕБНАТА

2019 / 2020 ГОДИНА

второ класиране

 

Име на детето

ЕГН

Домашен адрес

точки

 

Яна Иванова Смилкова

164205

Бул.Трети март”№ 47 в

спрехвърляне от ДЯ

 

Алев Венциславова Станиславова

164411

Ул.”М.Палаузов”№7

спрехвърляне от ДЯ

 

Йоана Радославова Аврамова

164324

Ул.”Радост” № 2

спрехвърляне от ДЯ

 

Ростислав Радославов Аврамов

164324

Ул.”Радост” № 2

спрехвърляне от ДЯ

 

Емилиян Николаев Димитров

164808

бул.”Трети март” 76

спрехвърляне от ДЯ

 

Александър Борисов Проданов

165203

Ул.”Бисер” № 9а

спрехвърляне от ДЯ

 

Христо Павлов Глушков

164730

Бул.”Трети март” 41

спрехвърляне от ДЯ

 

Иван Стоянов Янков

164902

Бул.”Трети март” 19а

спрехвърляне от ДЯ

 

Николай Даринов Иванов

165004

Ул.”Зеленика” № 9

спрехвърляне от ДЯ

 

Наталия Христофорова Иванова

164902

Ул.”Свежест” № 5

спрехвърляне от ДЯ

 

Боряна Димитрова Иванова

164808

Бул.”Трети март” № 76

спрехвърляне от ДЯ

 

Магдалена Чавдарова Чанкова

164829

Бул.”Трети март” 47

спрехвърляне от ДЯ

 

Виктория Николова Петрова

165004

Бул.”Трети март” 76

спрехвърляне от ДЯ

 

Марая Мартин Василева

164711

Ул.”Мазалат”№86

спрехвърляне от ДЯ

 

Николай Димитров Енев

164925

Бул.”Трети март” 154

спрехвърляне от ДЯ

 

Михаил Иванов Асенов

164414

Бул.”Трети март” 68

спрехвърляне от ДЯ

 

Топрак Левент Мехмед

164628

ул.”Ясен” 28

13 точки по 1, 8, 9 и 10 критерий

 

Виктория Павлова Конова

164416

Ул.”Топлеш”23

9 точки по 1 и 8 критерий

 

Станислав Иванов Иванов

164519

Ул.”Ст.Богдан Генчева” № 37

8 точки по 1и 10 критерий

 

Георги Райков Бойчев

164412

Бул.”Трети март” 142

6точки по 1 критерий

 

Петър Йорданов Данев

165216

Ул.”Радост” 38

6 точки по 1 критерий

 

Кристиян Даниелов Лазаров

165225

Ул.”Борущица” 10

6 точки по 1 критерий

 

Михаил Андреев Андреев

164726

Ул.”Бисер” 17

6 точки по 1 критерий

 

Симеон Ивайлов Тончев

174105

Бул.”Трети март” 49 А

6 точки по 1 критерий

 

Пламен Пламенов Братов

164828

Ул.”Тодорчета” 17

6 точки по 1 критерий

 

Стефани Мартинова Трифонова

164706

Бул.”Трети март” 47

6 точки по 1 критерий