За родители - Списък на приетите деца 2017/2018

Списък на приетите деца 2017/2018

ДЕТСКА ГРАДИНА “ РАН БОСИЛЕК”-ГР.ГАБРОВО

УЛ.” БАЛКАН “ № 2 / ТЕЛ: 808 216

 

С П И С Ъ К

НА ПРИЕТИТЕ ДЕЦАТА ОТ ЯСЛЕНА ГРУПА ЗА УЧЕБНАТА 2017/ 2018 ГОДИНА

Име на детето

ЕГН

Домашен адрес

точки

 

Димитър Пламенов Енев

154223

Ул.”Радост” №25

посещава ДЯ

 

Анна Георгиева Аянова

154311

Бул.”Трети март” №13

посещава ДЯ

 

Александрина Тихомир Тодорова

154412

Бул.”Трети март” 154

посещава ДЯ

 

Йоана Радославова Аврамова

164324

Ул.”Митко Палаузов”44

11 точки по 1 и 2 критерий

 

Ростислав Радославов Аврамов

164324

Ул.”Митко Палаузов”44

11 точки по 1 и 2 критерий

 

Мариян Атанасов Тасков

154529

Ул.”Спортна” 7

9 точки по 1 и 8 критерий

 

Никола Николаев Киряков

154407

Ул.”Морвешки скали” 2

9 точки по 1 и 8 критерий

 

Димитър Илиянов Илиев

154317

Бул.”Трети март” №29

7 точки по 1 и 10 критерий

 

Дария Веселинова Рашкова

154527

Ул.”Доспат” 1 а

7 точки по 1 и 10 критерий

 

Джулия Павлинова Борисова

154910

Ул.”Рачев кладенец”17

7 точки по 1 и 10 критерий

 

Христо Владимиров Кънчев

154915

Бул.”Трети март” №21

6 точки по 1 критерий

 

Мартин Ивайлов Борисов

154806

Бул.”Трети март” №29

6 точки по 1 критерий

 

Мартина Яворова Ковачева

154824

Бул.”Трети март” №49

6 точки по 1 критерий

 

Павел Дончев Желязков

154529

Ул.”Ив.Калпазанов”27а

6 точки по 1 критерий

 

Ния Пенчева Димитрова

154603

Ул.”Латинка” 3

6 точки по 1 критерий

 

Рая Христова Бурмова

154529

Ул.”Митко Палаузов”27

6 точки по 1 критерий

 

Светозар Мартинов Няцолов

154306

Ул.”Ясен” 27 а

6 точки по 1 критерий

 

Матей Петров Цветков

154623

Ул.”Рачев кладенец”№5

6 точки по 1 критерий

 

Анна-Мария Петрова Иванова

174113

Бул.”Трети март” №25

6 точки по 1 критерий

 

Кристин Христофор Топалова

154825

Бул.”Априлов” № 49

6 точки по 1 критерий

 

Божидар Димитров Чинчев

154611

Ул.”Аврам Гачев”3

1 точка по 10 критерий

 

Виктория Иванова Йовчева

154623

Ул.”Найден Геров”58

1 точка по 11 критерий

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДЕТСКА ГРАДИНА “ РАН БОСИЛЕК”-ГР.ГАБРОВО

УЛ.” БАЛКАН “ № 2 / ТЕЛ: 808 216

 

С П И С Ъ К

НА ПРИЕТИТЕ ДЕЦАТА ОТ ПЪРВА ГРУПА ЗА УЧЕБНАТА 2017/ 2018 ГОДИНА

Име на детето

ЕГН

Домашен адрес

точки

 

Николай Христов Чанков

144225

Бул.”Трети март” № 47

с прехвърляне от ДЯ

 

Кристина Констант. Абрашева

144218

Ул.”Свищовска”102

с прехвърляне от ДЯ

 

Димитър Михайлов Янев

144111

Ул.”Кукуш” № 9

с прехвърляне от ДЯ

 

Вероника Светосл. Петрова

144417

Ул.”Дружба”№6

с прехвърляне от ДЯ

 

Давид Цветелинов Димитров

144309

Бул.”Вапцаров” 134

с прехвърляне от ДЯ

 

Бояна Илиянова Добрева

144930

Бул.”Н.Вапцаров”№ 62

с прехвърляне от ДЯ

 

Мария Климентова Пенчева

144403

Ул.”Мазалат” 40

с прехвърляне от ДЯ

 

Георги Климентов Пенчев

144403

Ул.”Мазалат” 40

с прехвърляне от ДЯ

 

Антон Радославов Денчев

144609

Ул.”Дружба” №25

с прехвърляне от ДЯ

 

Михаил Тодоров Попов

145113

Бул.”Трети март” 56 а

с прехвърляне от ДЯ

 

Никол Петрова Николова

145114

Ул.”Ив.Тончев” № 9

с прехвърляне от ДЯ

 

Белослава Мариева Георгиева

144208

Ул.”Ив. Калпазанов” 5

с прехвърляне от ДЯ

 

Божидара Бранимирова Пенкова

144707

Бул.”Априлов”№ 26

с прехвърляне от ДЯ

 

Атанас Атанасов Вълчев

144819

Ул.”Дружба” 24

с прехвърляне от ДЯ

 

Никол Пламенова Василева

144825

Ул.”Орехите” № 3

с прехвърляне от ДЯ

 

Рюзгяр Илхан Мехмед

145016

Ул.”Дружба” № 10

с прехвърляне от ДЯ

 

Иван Георги   Игнатов

145019

Ул.”Единство” 16 а

с прехвърляне от ДЯ

 

Калоян Николаев Йоновски

144531

Бул.”Трети март” 25

с прехвърляне от ДЯ

 

Станислав Русанов Георгиев

145209

Бул.”Априлов” 62

с прехвърляне от ДЯ

 

Даниел Ивов Иванов

144618

Ул.”В.Петлешков”7 а

с прехвърляне от ДЯ

 

Калоян Борисов Проданов

144715

Ул.”Бисер”№ 9а

с прехвърляне

 

Кристия Каменова Данкова

144126

Ул.”Ив.Калпазанов” №1

с прехвърляне

 

Диана Пламенова Колчевска

145001

С.Драгановци

с прехвърляне

 

Кристиян Даниелов Петров

144908

Ул.”Въдичарска” 5

с прехвърляне

 

Йоана Генадиева Цитлакиди

144104

Бул.”Трети март” 52

с прехвърляне

 

Хира Мирай Аръджъ

144208

Ул.”Априловска” 8

с прехвърляне

 

Нелина Пламенова Христова

143222

Ул.”Тодорчета” 32

новоприета

6 точки по 1 критерий

 

Георги Николаев Бенев

144225

Бул.”Трети март” 25

новоприет

6 точки по 1 критерий

 

Моньо Миланов Лалев

145104

Ул.”М.Палаузов”№82

новоприет

6 точки по 1 критерий

 

Владислав Иванов Димитров

145023

Ул.”Генерал Николов”40

новоприет

1 точка по 10 критерий